2 Kasım 2009 Pazartesi

Flormar Blogger kampanyası

Flormar Bloggerlarla Buluşuyor!


Bundan sonra Blog sahibi olan veya Blog sahibi olmayı düşünen herkes, Flormar'ın binlerce renk ve çeşitteki ürün gamıyla tanışma şansını yakalayacak. Burada yayınlanacak metinler ve verilecek linkler sayesinde Flormar adını daha fazla duyurabilecek,gelişmelerden herkesi haberdar edebilecek.
Burada yer alan iletişim platformu sayesinde Flormar gerek ürünleri gerekse her türlü yenilik çalışmalarını bloggerlara duyurabilecek ve blog okuyucularına Flormar hakkında merak ettikleri tüm soruların cevaplarını verecek. Bunun için tek yapılması gereken aşağıdaki iletişim formu aracılığı ile bize bilgilerini göndermek olacak.

Siz blog sahiplerinden ,bloğunuzda aşağıdaki soruların cevaplarına da yer vermeleirni rica ediyoruz.Siz bloggerların her türlü görüşü bizler için çok değerli,dolayısıyla sadece ürün kalitemiz değil verdiğimiz hizmet ve satış sonrası destek gibi konuların da değerlendirilmesini arzu ediyoruz.

1)Flormar ürünleri adresinize sağlam bir şekilde teslim edildi mi?

2)Flormar ürünleri ambalajlarıyla birlikte mi ulaştırıldı size?

3)Ürünlerin teslim süresi belirtildiği gibi 2 iş günü içerisinde mi gerçekleşti?

4)Flormar pazarlama ve destek ekibi sizlerin her türlü sorularınıza cevap verdi mi?Satış sonrası hizmetten memnun kaldınız mı?


İletişim Formu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder